Zarządzaj linkami z jednego miejsca

na blogach, forach i w e-mailach
zarzadzanie_przekierowaniam.jpg

Twórz przekierowania wewnętrzne i zewnętrzne

Przekierowania wewnętrzne
To "skróty" generowane w obrębie domeny, na której zainstalowany jest system 301lite. Jeśli domena instalacji to "instalacja301lite.com", to wszystkie linki w obrębie tej domeny będą posiadały adres "skrótu" "instalacja301lite.com/r/nazwa_shorta" np. "instalacja301lite.com/r/o2pl". Ten rodzaj przekierowań może służyć jako skracacz linków.

Przekierowania zewnętrzne
To "skróty" generowane w obrębie domen zewnętrznych korzystających z API systemu 301lite. Posiadając domenę np "lubiekoty.pl" można tworzyć dowolną ilość "skrótów" w obrębie tej domeny. Adres "skrótu" będzie wyglądał następująco "lubiekoty.pl/r/nazwashorta"

Zarządzaj ruchem

Posiadając własne strony internetowe możesz w jednym miejscu zmieniać linki docelowe do różnych stron internetowych bez konieczności logowania się do każdej z nich. Możesz również podzielić ruch na kilka stron internetowych. Jeden "skrót" może kierować do 1 lub większej ilości stron internetowych.

Przykład:
Mając bloga internetowego w domenie "lubiekoty.pl", dodajemy link w artykule do systemu partnerskiego producenta karm. Producent udostępnia różne strony promocyjne. Możemy utworzyć link "lubiekoty.pl/r/karma" (przekierowanie zewnętrzne) i podpiąć w panelu 301lite kilka stron sprzedażowych, dzięki temu możemy ocenić, która strona konwertuje najlepiej. Po pewnym czasie możemy sprawdzić statystyki stron i usunąć te, które nie konwertują lub nie przynoszą zysku. Zmian dokonujemy jedynie w systemie 301lite.
dzielenie_ruchu.jpg
dzielenie_jezyki.jpg

Zarządzaj wielojęzycznością

Jeśli Twoją stronę odwiedzają osoby z różnych krajów lub krajów gdzie obowiązuje wiele języków, możesz ustawić dowolny język z dowolnym linkiem docelowym.

Przykład.
Masz bloga w Niemczech pod adresem "lubiekoty.de", piszesz artykuł o karmach dla zwierząt i chcesz generować ruch w systemie partnerskim z języków EN, DE i ES, wystarczy, że dodasz link do artykułu "lubiekoty.de/r/karma", a w systemie 301lite utworzysz linki do odpowiednich języków, to system sam rozpozna jaki język dobrać do odwiedzającego.

Blokuj roboty

Nasz system posiada zabezpieczenie przed zliczaniem niechcianego ruchu. Jeśli żądanie przyjdzie z adresu IP, który znajduje się na liście adresów rozsyłających SPAM to przed wykonaniem przekierowania system wyświetli formularz weryfikujący CAPTCHA (reCAPTCHA). W przypadku pozytywnej weryfikacji nastąpi przekierowanie na stronę docelową przypisaną do żądanego „skrótu”. Zabezpieczenie dotyczy przekierowań wewnętrznych i zewnętrznych.
stop_spam.jpg
mikrostrony3.jpg

Twórz własne landing page oraz mikrostrony

Dzięki wbudowanemu API nasz system umożliwia szybkie tworzenie stron internetowych. Wbudowana funkcja mieszania zdań oraz obsługi synonimów umożliwia tworzenie unikalnych tekstów. Wypromowaną stronę w każdej chwili można przekierować na dowolną inną stronę internetową. Funkcjonalność ta świetnie nadaje się zarówno do tworzenia stron typu "landing page" jak i stron zapleczowych.

przykład: mikrostrona, onepage

Zbieraj statystyki ruchu

Zbieraj statystyki o ilości wywołań „skrótu” oraz bezpośrednich linkach odsyłających (REFERER) dla każdego dnia (statystyki wewnętrzne).

System umożliwia zbieranie statystyk o użytkownikach, ilości wywołań „skrótu”, ilości przekierowań na stronę docelową. Statystyki zewnętrzne zbierane są za pomocą systemu „Piwik”. Komunikacja z systemem „Piwik” odbywa się za pomocą dostępnego interfejsu API (Api Piwik)
ststystyki.jpg
instalator.jpg

Zainstaluj - To proste

System 301lite jest bardzo prosty w instalacji, dzięki dostępnemu kreatorowi. To tylko 2 kroki aby móc w pełni cieszyć się z wszystkich możliwości systemu 301lite.

Zastosowania systemu

Zarabiaj na przekierowaniu ruchu z ramką i reklamą

Dzięki zastowowaniu przekierowań iframe oraz splash możesz sam tworzyć ramki do przekierowań i zarabiać na ruchu lub reklamach

Marketing szeptany

Zlecasz marketing szeptany dla Twojej strony internetowej? Możesz wykorzystać nasz system do promowania swoich stron internetowych i sam kontrolować na jaką stronę czy podstronę kierować ruch z tego kanału promocyjnego. Sam ustalasz gdzie i jakie strony mają się pojawić po kliknięciu w promowany link na stronach internetowych

Mailing

Zlecasz mailing i chciałbyś promować kilka produktów, a może chcesz przetestować, która podstrona generuje największy zysk? Nasz system umożliwia z poziomu 1 panelu na żywo zmieniać linki docelowe oraz % ruchu, dzięki temu możesz sprawdzić co aktualnie dzieje się z Twoim mailingiem. Integracja z Piwikiem umożliwia Ci podgląd statystyk w trybie LIVE.

Własne strony internetowe

Posiadając własne strony internetowe możesz w jednym miejscu zmieniać linki docelowe do różnych stron internetowych bez konieczności logowania się do każdej z nich. Możesz również podzielić ruch na kilka stron internetowych. Jeden "skrót" może kierować do 1 lub większej ilości stron internetowych.

Strony wielojęzyczne lub skierowane na kraje o kilku językach

Jeśli Twoją stronę odwiedzają osoby z różnych krajów lub krajów gdzie obowiązuje wiele języków, możesz ustawić dowolny język z dowolnym linkiem docelowym.

Własne strony landing page z poziomu jednego panelu

Dzięki wbudowanemu API nasz system umożliwia szybkie tworzenie stron internetowych. Wbudowana funkcja mieszania zdań oraz obsługi synonimów umożliwia tworzenie unikalnych tekstów. Wypromowaną stronę w każdej chwili można przekierować na dowolną inną.

Zobacz prezentację

Zobacz film prezentujący przegląd funkcjonalności systemu 301lite.

Funkcje systemu

Przekierowania 301 (REDIRECT)

Przekierowanie typu REDIRECT przekierowuje odwiedzającego bezpośrednio na adres docelowy.

Przekierowania "frame"

Przekierowanie FRAME działa podobnie jak REDIRECT z tą różnicą, że otwiera adres docelowy w ramce strony, a na pasku adresowym pozostaje cały czas adres Twojej domeny.

Przekierowania "splash"

Przekierowania typu "splash" polegają na wyświetleniu strony pośredniej przed dokonaniem właściwego przekierowania na adres docelowy. Taka strona pośrednia wyświetlana jest przez zdefiniowany w ustawieniach czas np 5 sekund (widoczny minutnik (countdown), który odlicza czas do przekierowania).

Przekierowania przez API

Polegają na obsłudze ruchu np z blogów lub e-maili poprzez interfejs API. Funkcjonalność umożliwia obsługę przekierowań jak w przypadku bezpośrednich przekierowań systemu 301lite jednak na zewnętrznym serwerze pod inną domeną.

Dzielenie ruchu

System 301lite umożliwia kierowanie odwiedziających na różne wersje językowe stron docelowych za pomocą jednego linku (skrótu). Możliwy jest również procentowy podział ruchu pomiędzy strony docelowe.

Obsługa parametrów w adresach url

Zmienne przesyłane w linkach pochodzących np z kampanii mailingowej zawierających paremetry google adwords są przekazywane do strony docelowej. Jest to również przydatne przy uczestnictwie w programach afiliacyjnych gdzie ważny jest identyfikator Afiliata. Przekazywanie parametrów działa we wszystkich rodzajach przekierowań.

Szczegółowe statystyki skrótów

Dane statystyczne zbierane przez 301lite dla przekierowań obejmują liczbę wejść na poszczególne warianty "skrótów", adresy stron odsyłających dla danego "skrótu", a także liczbę wejść dla konkretnego języka.

Szczegółowe statystyki referer

Statystyki stron odsyłających pozwalają zobaczyć z jakich domen pochodzi ruch w wybranym okresie czasu. Dodatkowo przy każdej domenie można zobaczyć z jakich konkretnie podstron były wejścia, do jakich kategorii, oraz z jakich języków (języki odwiedzających).

Szczegółowe statystyki języków

Szczegółowe statystyki języków pokazują liczbę wywołań "skrótów" ze względu na język odwiedzających.

Ochrona antySPAM

To zabezpieczenie przed zliczaniem niechcianego ruchu. Jeśli żądanie przyjdzie z adresu IP, który znajduje się na liście adresów rozsyłających SPAM to przed wykonaniem przekierowania system wyświetli formularz weryfikujący CAPTCHA (reCAPTCHA).

Integracja z Matomo (Piwik)

Integracja z systemem Matomo umożliwia zbieranie statystyk ilości wywołań „skrótu”, ilości przekierowań na stronę docelową. Dodatkowo zbierane są informacje o użytkownikach takie jak przeglądarka internetowa, system operacyjny czy lokalizacja.

Przechwytywanie błędów 404

Funkcja pozwala na przekierowanie odwiedzajacego na zdefiniowaną wcześniej stronę zamiast wyświetlać mu stronę błędu 404.

Edycja pliku .htaccess

Dzięki możliwości edycji pliku konfiguracyjnego .htaccess można z poziomu systemu 301lite zmieniać ustawienia serwera www, bez konieczności logowania się na serwer przy użyciu ftp lub ssh.

Edycja pliku robots.txt

System umożliwia edycję pliku robots.txt dzięki czemu w łatwy sposób można zarządzać dostępem do stron robotów indeksujących. Każdy adres strony docelowej można dodać do tego pliku za pomocą jednego kliknięcia lub edytowć plik ręcznie.

Monitoring adresów docelowych

Automatyczny monitoring adresów stron docelowych (linków) pozwala wychwycić,  które strony przestały działać. Dzięki temu można szybko zareagować i np przekierować ruch na inną stronę do czasu usunięcia usterki.

Monitoring przekierowania 404

Włączenie przechwytywania nieistniejących stron (generujących stronę błędu 404) powoduje włączenie monitorowania działania strony, na którą odwiedzający będą kierowani zamiast na stronę błędu 404

Monitoring serwera antySPAM

Monitoring aktywności serwera antySPAM pozwala zorientować się czy serwer zawierający listę adresów IP, z których rozsyłany jest SPAM działa prawidłowo.

Monitoring systemu Matomo (Piwik)

Monitoring aktywności systemu Matomo pozwala zorientować się czy system zbierający szczegółowe dane statystyczne jest dostępny, by w przypadku awarii móc podjąć stosowne kroki.

Możliwość zamieszczania reklam

W przypadku przekierowań frame oraz splash można wyświetlać reklamy podczas przekierowania. Reklamy mogą być przypisane do każdej kategorii lub każdego przekierowania (skrótu).

Wbudowany edytor szablonów

Edytor szablonów pozwala na dostosowanie wyglądu strony z formularzem CAPTCHA, strony przekierowania frame (z ramką) oraz strony dla przekierowania typu splash. Dla stron przekierowań frame oraz splash można określić miejsce, w którym będą wyświetlane reklamy.

Import z pliku .csv

Do systemu 301lite można zaimportować przekierowania za pomocą plików tekstowych w formacie CSV.

Zobacz wersję demonstracyjną

Ile to kosztuje?

Kup z rabatem 20%: przy zakupie wpisz kod kuponu: promo20

START

150 PLN / 3 mc-e

 • 50zł / mc
 • 1 domena instalacji
 • brak limitów przekierowań
 • brak limitów mikrostron
 • licencja czasowa
 • darmowe aktualizacje
 • MEDIUM

  240 PLN / 6 mc-y

 • 40zł / mc
 • 1 domena instalacji
 • brak limitów przekierowań
 • brak limitów mikrostron
 • licencja czasowa
 • darmowe aktualizacje
 • OPTIMAL

  360 PLN / 12 mc-y

 • 30zł / mc
 • 1 domena instalacji
 • brak limitów przekierowań
 • brak limitów mikrostron
 • licencja czasowa
 • darmowe aktualizacje
 • Co oferujemy?

  • aktualizacje systemu oraz poprawki
  • zoptymalizowany kod i poprawnie działającą apliakcję
  • otwartość na sugestie i nowe pomysły na rozwój aplikacji
  • szablon RWD i zaawansowane statystyki

  Nasi Klienci

  Zapraszamy naszych Klientów do wyrażenia opinii na temat systemu 301lite. W zamian za opinię oferujemy możliwość umieszczenia na naszej stronie logotypu kierującego na stronę Klienta.

  About

  Thinklabs
  Sebastian Stojek
  ul. 3-go maja 28
  32-090 Słomniki

  NIP: 6821526172

  Contact

  Products cart

  Your cart
  0
  ©2022 301lite.com by Thinklabs.pl. All Rights Reserved.

  Search